Jak możemy Ci dzisiaj pomóc?
< Wszystkie tematy

Jak sprawdzić czy jestem w zasięgu Tsunami?

Zasięg internetu TSUNAMI stale się poszerza. Docieramy wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi. Ekipa techników sprawdzi możliwości po przyjeździe na miejsce, a jeśli okaże się, że podłączenie internetu jest możliwe, pozostanie jedynie decyzja o podpisaniu umowy.

Sprawdzenie zasięgu Tsunami nigdy nie było prostsze. Teraz możesz sprawdzić zasięg nie wychodząc z domu lub biura. Umożliwiliśmy weryfikację poprzez stronę www. 

Po kliknięciu na stronie www przycisku sprawdź dostępność (w prawym górnym rogu) wyświetli się pole, gdzie należy uzupełnić lokalizację, w której usługa miałaby być świadczona. Jeśli okaże się, że podana lokalizacja jest w zasięgu sieci Tsunami zostanie wyświetlony komunikat:” ”
W sytuacji, gdy wskazany adres będzie wymagał dalszej weryfikacji należy pozostawić swoje dane, które zostaną przekazane do Biura Obsługi Klienta (BOK). Po otrzymaniu zgłoszenia przez biuro nastąpi kontakt telefoniczny w celu ustalenia kolejnych działań.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a skorzystaniem z usług Tsunami, a znajdujesz się poza zasięgiem, poinformuj nas o tym. Obszar naszych działań stale się rozszerza. Taka informacja będzie cenną wskazówką przy dalszym planowaniu rozbudowy sieci. Dlatego warto, aby zainteresowane osoby lub firmy skontaktowały się z Biurem Obsługi Klienta (tel. 86 225 2345).

Sprawdź dostępność